روتاری درایر تفاله چقندرقند با ظرفیت 45 تن در روز

توضیحات پروژه

خشک کن دوار (روتاری درایر) خاک طلا

طراحی، ساخت و نصب انواع خشک کن های دوار (روتاری درایر) از خدمات اصلی شرکت اروم ماشین صنعت پیمان گستر می باشد.

خشک کن دوار یا روتاری درایر (Rotary dryer) یکی از پر کاربرد ترین خشک کن ها می باشند که از آن ها برای خشک کردن مواد شیمیایی، معدنی و خوراکی مختلفی استفاده می شود. روتاری درایر ها از لوله های فلزی با قطر 60 تا 300 سانتیمتر و طول 6 الی 24 متر ساخته می شوند. آنها بر روی غلطک ها قرار گرفته و با شیب ملایم حول محور افقی دوران می کنند.

ضایعات کشاورزی مانند تفاله چغندر، تفاله نیشکر، تفاله گوجه فرنگی و پوست مرکبات از جمله مواد گیاهی و کشاورزی می باشند که توسط خشک کن های دوار جهت تولید خوراک دام مورد استفاده قرار می گیرند. در صنایع شیمیایی برای خشک کردن تیتانیوم، خاک طلا، سولفات آهن، کربنات منگنز و … از این خشک کن ها استفاده می شود. همچنین در تولید آسفالت جهت خشک و داغ کردن شن موجود در آسفالت استفاده می شود.

از این درایرها در دامداری ها و مرغ داری ها جهت خشک کردن فضولات استفاده می شود. همچنین از این خشک کن ها برای خشک کردن زباله استفاده می گردد.

جهت مشاوره ی رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

جزئیات پروژه

پروژه: خط کامل خشک کن تفاله چقندر قند با ظرفیت 45 تن در روز

موقعیت: کارخانه آذر قند نقده

سازنده: شرکت اروم ماشین صنعت پیمان گستر

نمونه کارهای مرتبط

اروم ماشین صنعت پیمان گستر

ما شرکتی پیشرو در زمینه ساخت دستگاه مختلف جهت خردایش انواع کانی ها و کوره های دوار هستیم و راه حل های متناسب با نیازهای هر کارفرما را ارائه می دهیم.

شرکت ما با هدف ارائه خدمات مشاوره، طراحی و ساخت انواع دستگاه های خردایش و کوره های دوار و با اتکا بر تجربه 15 ساله مدیران خود و شناخت نیاز صنعت کشور ایجاد شده است.

ارتباط با ما

تمامی حقوق وب سایت متعلق به شرکت اروم ماشین صنعت پیمان گستر است

طراحی وب سایت و سئو توسط تیم اروم ماشین صنعت پیمان گستر